top of page

Velkoformátové fotografie v galerijní kvalitě

Zářivé barvy, realistický kontrast, vynikající podání černé na nejkvalitnějším galerijním materiálu značky FUJIFILM

Pearl fujifilm paper

Pololesklý fotopapír Pearl

Nejkvalitnější pololesklý fotopapír s perleťovým efektem, který je výborný pro černobílou i barevnou fotografii. Tiskem na fotopapír Pearl neuděláte chybu v žádném žánru. Gramáž tohoto materiálu je 300 g na m². 

Jedná se o náš nejprodávanější fotografický papír a materiál,

na který tiskneme většinu našich výstav. 

corner.png

Matný fotopapíry Photo Rag a Etch

Jedná se o nejkvalitnější matné fotopapíry, které mají texturu. Nejvhodnější jsou pro tisk černobílých fotografií. Tisk na oba tyto fotopapíry je velmi kontrastní, ale i přes to v kombinaci s naší suchou metodou tisku se zachovávají jemné přechody v odstínech šedi. Barevné fotografii propůjčují přirozený nádech a uměleckou podobu.

Fine Art Photo Rag

Photo Rag je matný fotopapír ze 100% bavlny, který připomíná materiály využíváné k malířské technice akvarelu. Je ideální pro reprodukci malířských děl a má jemnou texturu. Gramáž tohoto materiálu je 300 g na m². 

Fine Art Etch

Etch je tradiční umělecký papír vyrobený z umělé hmoty se speciální matnou vrstvou pro vysoce kvalitní digitální výtvarné reprodukce. Na rozdíl od Photo Rag se jedná o hrubý typ akvarelu. Tento papír má velmi jemnou tonalitu do teplého tónu. Gramáž tohoto materiálu je 300 g na m².

corner.png

Lesklý fotopapír Baryte Gloss

Baryte gloss je výborná volba pro fotografie s vysokou saturací barev. Vyniká jemnou gradací tonality a výborně tak přenáší každý detail.

Jedná se o digitální alternativu pro stříbrné halogenidové výtisky. Dosahuje podobného vzhledu a působí pocitem tradičního barytonového papíru. Je vynikající pro tisk ve výstavní kvalitě.

 

Jedná se o nejdražší alternativu ke klasickému lesklému fotopapíru. Jeho gramáž je 310 g na m².

Speciální formáty tiskneme na požádání, cena se počítá za m².

Standardní doba vyhotovení

Zakázku vám vyhotovíme do 24 hodin.

Expresní vyhotovení

Zakázku vám vyhotovíme do 3 hodin. Příplatek je 33 % z původní ceny.

bottom of page