top of page

Jak objednat fotoobraz v ramci darkoveho setu?

  • Pokud nejste registrováni, musíte se zaregistrovat, abyste mohli pokračovat. Registrace v našem systému vám umožní tři dny manipulovat s objednávkou (můžete přidat fotografie, změnit množství a produkty).

  • Pokud jste zaregistrováni, můžete přímo nahrávat své fotografie, ale nejprve je nutné vybrat ze seznamu „poukaz“ a pak velikost, který jste obdrželi při nákupu.

Screen Shot 2019-04-02 at 14.35.17.png
  • V posledním kroku objednávání nezapomeňte napsat své číslo objednávky (20190001), číslo vaší objednávky je dokladem vašeho voucheru

Screen Shot 2019-04-02 at 14.36.14.png

Foto na desce Gatorfoam

Deska Gatorfoam je idealním řešením pro prezentaci vašich fotografií bez nutnosti fotografii dále rámovat. Desku stačí pověsit na zeď. Dále lze takto prezentovat reklamy na výstavách a podobných akcích. Deska Gatorfoam se na rozdíl od konkurenčních desek (KAPA, Forex) nekroutí a vykazuje stejné vlastnosti při poloviční tlouštce (KAPA 1 cm = Gatorfoam 0,5 cm). Maximální velikost formátu v poměru 2:3 je 60x90 cm.

Fotoobrazy jsou tisknuty suchou metodou na galerijní fotopapír PEARL od značky FUJIFILM (při zaslání fotoobrazu je připočítáno poštovné a balné).

bottom of page