Kontakty

tel. 732 791 387

tisk@fotoserver.cz

Otevírací doba:

Pondělí – Pátek
10:00 – 18:00

X-foto gallery s.r.o.
Hybernská 1009/24,
Nové Město, 110 00 Praha 1

IČ: 05136032

DIČ: CZ05136032

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

Fotoobrazy na desce

Fotoobrazy jsou kašírované na desce, takže je stačí jen pověsit na zeď

Foto na desce Gatorfoam

Fotografie jsou kašírované na desku Gatorfoam a vy si můžete vybrat z celkem pěti různých fotopapírů. U leskéhého fotopapírů je ještě možnost fotografii zalaminovat, což ji zajišťuje ochranu před UV zářením a pomáhá ji chránit před mechanickým poškozením.

 

Deska Gatorfoam je idealním řešením pro prezentaci vašich fotografií bez nutnosti fotografii dále rámovat. Desku stačí pověsit na zeď. Dále lze takto prezentovat reklamy na výstavách a podobných akcích. Deska Gatorfoam se na rozdíl od konkurenčních desek (KAPA, Forex) nekroutí a vykazuje stejné vlastnosti při poloviční tlouštce (KAPA 1 cm = Gatorfoam 0,5 cm). Maximální velikost formátu v poměru 2:3 je 60x90 cm.

Foto na desce FUJIBLOX

Fujiblox je lehká a pevná deska s tloušťkou 2,5 cm. Oproti Gatorfoam je mnohem odolnejší a vzhledově zajímavější díky hlubokému rámu, který tvoří 3D efekt pomocí černé boční hrany. Fujiblox bohužel nelze vyhotovit v nestandardních formátech.

Foto na hliníkové desce

Vždy vás zajímalo jak by vaše fotografie vypadaly na hliníkové desce? U nás si to můžete vyzkoušet - tisk probíhá přímo na 3 mm silnou hliníkovou desku, která se po vytisknutí zalaminuje.  Silnou vlastností tohoto produktu je vysoká odolnost a možnost vystavení i v exteriéru. Stejně jako u produktu FUJIBLOX nejsou bohužel atypické formáty možné. 

Laminace

Laminace je ochrana vaší fotografie primárně proti UV záření, vodě a prachu (jedná se o nejvyšší třídu ochrany, kterou můžeme nabídnout).

 

Laminace Drytac je vinylová laminační folie, která poskytuje odolnost vůči vodě, prachu a odření fotografií. V nabídce máme lesklou a jemně sametovou strukturovanou laminaci. 

Foto na desce Gatorfoam

Foto na desce FUJIBLOX

Foto na hliníkové desce

Standardní doba vyhotovení

Zakázku vám vyhotovíme do 48 hodin.

Expresní vyhotovení

Zakázku vám vyhotovíme do 6 hodin. Příplatek je 33 % z původní ceny.