top of page

Pro maloformat pouzivame tiskarnu znacky FUJIFILM, DX100. Jedna se o 6 barevnou inkoustovou tiskarnu ktera je schopna behem chvilky vytisknout nadherne maloformatovy fotky. Oproti beznimu chemickimu labu, nase maloformatovy tisky maj vernejsi barevni podani, sitejsi barvy diky digitalnimu tisku a mnohem hlubsi cernou barvu. 

 

Pro velkoformatovy tisky pouzivame dve tiskarny znacky EPSON, Stylus Pro 9890 a P6000. Obe tiskarny maji 9 inkoustu, a z nich jsou 4 cerny. Diky tomu vzdicky dokazeme vytisknout pravou cernobilou fotografiji s nejemnejsimi detaily a gradaci tonality. Barevna stalost ja garantovana diky kalibraci tiskove hlavy aby vzdy zarucila ten nejlepsi vykon. Papiry ktery pouzivame maj na primo vyrobeny unikatni profil pres ktery se tiskne. 

 

Pro kasirovani a laminovani pouzivame Drytac Jetmounter JM26. 

 

Pro kontrolu barev, jasu a sytosti pouzivame monitor s sirokym gamutem znacky NEC. 

Suchá forma fototisku má oproti běžnému chemickému tisku lepší podání barev (ve zkratce by se dalo říci, že nabízí širší paletu jednotlivých barev), lepší saturaci a lepší detaily (tedy i pocitovou ostrost). Výhodou je, že se u této varianty tisku můžete spolehnout na reálnou reprodukci barev, světel a stínů.

O našich strojích

bottom of page